מה חשוב לדעת על חבילת המיתוג שלך?

חבילת המיתוג טובה מורכבת ממספר פריטים גרפים שמדברים באותה שפה.כל פריט ופריט שונה מקודמו אך עדיין שמסתכלים על כולם ביחד, יש תחושה שהם "משפחה אחת", וזאת ע"י חזרה על צבעי המיתוג (מומלץ עד 3 צבעים, אלמנטים באותו סיגנון, שימוש באותו כתב ועוד). במאמר הבא ריכזתי כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבדוק ולשפר את חבילת המיתוג שלכם והדגמתי אותם על חבילת מיתוג חדשה שעוצבה בסטודיו אינדיגו גרפיקס של לקוחה וקולגה מקסימה, גליה שכטר – מנהלת שיווק ואסטרטגיה.

כרטיס ביקור:
1. תפקיד כרטיס הביקור הוא לסקרן – לכן אל תעמיסו בפרטים
2. הכרטיסים היום הם דו צדדים, בצד אחד כדאי שיהיה מקום ללוגו בצד שני פרטי ההתקשרות, כך הלוגו והפריטים מקבלים מספיק חשיבות כל אחד בניפרד
3. צדדי הכרטיס צריכים לדבר אחד עם השני.

b card galia

ז"א צריכה להיות חזרה על צבעים וסיגנון בשני צדדי הכרטיס בכרטיס של גליה יש חזרה על הצבעים בורדו וכתום, בצד אחד מופיע הלוגו, בצד שני מופיעים פרטי ההתקשרות שלה, השם שלה מודגש, כל פרט התקשרות קיבל אייקון רענן שמעוצבים באותה שפה (באותו קו, צבע וסגנון).

ניירת מכתבים:

הניירת משמשת לטקסט שתכתבו או לפקס שתשלחו לכן כדי שאמצע הדף שלכם יהיה לבן על מנת לא ליצור הפרעה ו"בלאגן" לעיניים בקריאה. עדיף לא לשים חותמת מים או תמונה באמצע הדף אלא לתת גרפיקה בחלק העליון ובחלק התחתון של הדף בניירת של גליה הלוגו ופרטי בעלת נמצאים למעלה בהסתכלות ראשונה מבינים מה העסק ומי מנהל אותו למטה מופיעים פרטי ההתקשרו. כאן הפרטים הם על רקע לבן ולא בורדו כמו בכרטיס ביקור ועדיין הם עובדים ומבינים שזה אותו סגנון. שינוי צבע רקע מוסיף עיניין.

paper

קאוור / תמונת נושא לפייסבוק:

בתמונת נושא בפייסבוק צריכה להיות כמובן חזרה על הצבעים והאלמנטיםניתן ליצור עיניין ע"י שימוש בנגטיב, הוספת תמונה של בעל העסק, אייקוניםבנוסף, חשוב לזכור שתמונת הפרופיל אצל עסקים שהפייסבוק שלהם בעברית נימצאת מימין ואצל עסקים שהפייסבוק שלהם באנגלית מצד שמאל ולכן בשני המקרים צריך לשים לב שאין פריטים שניחתכים בתמונת נושא. לכן את טקסט כדאי לשים למעלה או באמצע.

בתמונת פרופיל כדאי לשים או את הלוגו או את התמונה שלכם כבעלי עסקים בדף העסקי של גליה הטקסט מופיע בחלק העליון, יש חזרה על צבעי המותג שלה, יש שימוש בתמונה שלה כבעלת עסק ויש אלמנט נוסף, חדש של בועות שמדבר באותה שפה עם האייקונים האחרים בחבילה.

galia tablet

השארת תגובה