אודות אשת מיתוג והמעצבת

YELENA KATZ

yelenakatz

היי ונעים להכיר אותך!

ילנה כץאשת מיתוג והמייסדת של סטודיו אינדיגו גרפיקס – מיתוג בולט לעסקים (מאז שנת 2012), כותבת בלוג מיתוג בנושאי עיצוב, השראה ולייף סטייל.

אני מתמחה בבניית לוגואים עם משמעות ופיתוח שפה מיתוגית ייחודית – המייצרים לעסק נוכחות עוצמתית, מבליטים אותו, מעבירים בהצלחה את המסרים שלו ומשדרים החוצה בדיוק את התדמית הרצויה.

לכל אתגר מקצועי אני מוצאת פתרון עיצובי מתאים המשלב הבנה שיווקית מעמיקה, חשיבה אסטרטגית ועיצובית, אסתטיקה ויצירתיות עם יד אומנותית, ורגש רב.

כפי שלקוחותיי  אומרים עליי "אין אצלך 'אי אפשר' – אלא רק 'איך כן' נוכל לעשות את זה!".

בוגרת תואר ראשון B.D.Des בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית, במרכז האקדמי ויצו חיפה.  

בעלת ניסיון רב במיתוג לעסקים וחברות הכולל עיצוב לדיגיטל ולפרינט.

הסיפור האישי שלי

כילדה אהבתי מאוד לצייר, ולצלול לעולם הדמיון, להתמסר לצבע, למשיכות המכחול, עד כדי איבוד תחושה של זמן. בכל ציור יצאתי מחדש למסע של חקירה, גילוי ויצירה, מתוך מקום של סקרנות והתרגשות גדולה.

התהליך של תכנון הסקיצות בעיפרון, הצביעה בכמה שכבות והליטושים האחרונים וכמובן התוצאה בסוף, גרם לי לסיפוק גדול ולתחושה ממכרת ממש, דבר שהניע אותי לצייר וליצור עוד ועוד ועוד…

בזמן שבצד החברתי הרגשתי שאני נאבקת עם קשיים שונים, הרי שבכל הנוגע לאומנות וליצירה קיבלתי לאורך השנים, כמעט תמיד תגובות מפרגנות מהסביבה על העבודות שיצרתי, שם הרגשתי בבית.

מאוחר יותר, החלטתי להפוך את התשוקה ליצור, למקצוע.

במהלך לימודי העיצוב שלי, רכשתי ידע בשימוש במגוון כלים ומיומנויות הדרושים להעברת מסר ברור ומדויק והפיכתו לחווייתי ומרגש, באמצעות שימוש בצבע, תמונה, גודל כתב ופורמט, או בשפה מקצועית – בעזרת מיתוג. בשלב הבא התמקצעתי גם בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט כחלק מתהליך המיתוג, מתוך התפיסה שאתר אינטרנט מוצלח הוא כזה שממשיך את השפה העיצובית של העסק/המותג.

סטודיו חלומותיי

למה השם אינדיגו גרפיקס

האינדיגו – כשמו של הסטודיו, הוא פיגמנט טבעי בעל עמידות יוצאת דופן היוצר צבע עז כהה ועמוק בין הכחול לסגול. צבע זה המסמל מזל טוב והצלחה, מזוהה גם כצבעה של  'העין השלישית'. מבחינה פיזית, העין השלישית מחברת את האדם רגשית אל התבוננות פנימית – האינטואיציה והתת-מודע מצד אחד, ולהיגיון והמחשבה מן הצד השני.

העין השלישית מאופיינת גם בחשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות וייחודיות. תכונות שאני מאמינה שהן חיוניות להצלחה בעידן התחרותי של ימינו, הבאות לידי ביטוי הן בתהליך העבודה שלי עם לקוחות הסטודיו והן בתוצאה הסופית המתקבלת.

החזון שלי במיתוג עסקים

אני מאמינה שכל מפגש בין העסק שלך לקהל היעד הפוטנציאלי צריך להעביר אותך, את הייחודיות והאישיות שלך וליצור חוויה מקצועית שהיא הרבה יותר מ'פרסומת'.

כשהעסק בולט בזכות הנראות הייחודית שלו והתדמית האיכותית שהוא משדר, אנשים שמים אליו לב, מבינים טוב יותר את המסרים שלו, התועלות עבורם, מה הערך המוסף שהם מקבלים, ולמה כדאי להם לבחור לעבוד דווקא איתו.

הם זוכרים אותו, מפנים אליו ורוצים להיות חלק ממנו. זה מאפשר לעסק להפוך למוכר, משפיע וסוחף אחריו הרבה מתעניינים ועוקבים, שהופכים במהרה לקהילה רוכשת.

המיתוג בעיני הוא חלק מכריעה בהגדלת ההכנסות משום שבעל.ת העסק מקבלים בטחון בעצמם, בעסק וההצגה שלו כלפי העולם המתבטא בנראות חומרי השיווק והפרסום. הבטחון משפיע על האמון שאנחנו משדרים ובעזרתו כל תהליכי השיווק והמכירה נעשים לקלים ומהנים יותר.

בסוף תחל'ס מטרת מיתוג העסקי היא לחבר בין התחושה הפנימית של גדילה והעשייה של העסק
לאיך שהעסק נראה ונתפס כלפי חוץ ולסנכרן ביניהם.

IMG 20180120 152456 913
IMG 20180328 210724 841

האסטתיקה בחיים שלי

אסתטיקה עושה לי את זה!
אני נושמת אותה בכל דבר בחיים שלי: עיצוב הבית, הבגדים לילדים שלי ולעצמי, אוכל, מקומות יפים בארץ ובעולם, וכמובן גם בעסק שלי.

אני דואגת לתעד אותה דרך עדשת המצלמה ולייצר מהתמונות שצילמתי עולם שלם שמגדיר את מי שאני היום.

גם תוצרי העיצוב בסטודיו מאופיינים בעיצוב אלגנטי, ׳נקי׳ ואסתטי ודרכו אני מגשימה את המתנה שלי לעולם וזה גורם לי לסיפוק.

אני מאמינה שנראות יפה ומדויקת מוכרת, היא מחברת בין האישיות שלנו לאנשים שפוגשים אותנו ברשת, גורמת להם לעצור, להרגיש רגשות כלפי המותג שלנו, להתרגש ממנו ולרצות להיות חלק מההצלחה שלו.

אשמח להכיר אותך ואת העסק שלך
ולבנות לו מעטפת מיתוגית מנצחת שמדברת אותך
ומעבירה את הערכים החשובים לך!

ילנה כץ • אשת מיתוג ומנהלת הסטודיו

6
8

חברים באינסטגרם? בואו יפה כאן!

נגישות

יש לך שאלה?
רוצה להתייעץ איתי איזה שירות הכי מתאים לך?

אפשר להשאיר פרטים כאן ואחזור אליך בשמחה