מהו לוגו

חבילה מיתוג לעסק

לוגו + בונוס 4 מתנות שישלימו לכם את המיתוג!

לוגו ממותג לעסק

סמל ייחודי שישדר את הערכים של המותג דרך צבע וצורה

03
vedio1

+ סירטון הדרכה מתנה:

איך לשים את הלוגו שלכם על כל פרסום / פוסט / מודעה ואיך לשלוט בגודל של הלוגו

ולשמור אותו בכל פורמט שאתם צריכים

 

דוגמאות נוספות ללוגואים שנוצרו בסטודיו

10 1

ללין ריס

רוקחות טבעית

1200 יעקוב
10 1

גיא יעקב

משרד עו"ד

10 1

אסנת ואתורי

התפתחות אישית

+

15

4 מתנות שימושיות במיוחד

שיעזרו לכם להשאר ממותגים ומקצועים

בכל מקום בו העסק מוצג!

01

יצירת דף עסקי ממותג ומעוצב – תמונת קאבר ותמונת פרופיל

(בשווי 450 ש״ח)

מיתוג מקצועי של הדף העסקי שלכם

הכולל עיצוב של תמונת הפרופיל ועיצוב של תמונת הקאבר, דרכה נגרום לגולש להשאר יותר זמן בדף העסקי ולהניעה אותו לפעולה (למשל יצירת קשר או השארת פרטים). 

vedio1

+ סרטון הדרכה מתנה:

איך לשים טקסט אחר על הקאבר בתוכנה חינמית כדי שתוכלו ׳למחזר׳ את העיצוב ולחדש אותו מדי פעם.

כלומר אני מעצבת את תמונת הקאבר בצורה כזו שהיא תראה טוב גם ללא טקסט ויהיה מקום ייעודי להכניס ולהחליף טקסט בהתאם לצרכים שלכם.

בפייס

02

טמפלייט ממותג לוורד שתוכלו להשתמש בו ל:

(בשווי 200 ש״ח)

 להצעות מחיר / דפי עבודה ללקוחות / אפילו כטמפלייט כמדריך חינמי 

שיגרום לחומרים השיווקיים שלכם להראות ׳וואו׳ ולשדר את התדמית המקצועית שלכם.

03

טמפלייט ממותג ל Powerpoint

(בשווי 200 ש״ח)

 למצגות / וובינרים / מצגת מוצרים ושירותים ללקוחות

שיגרום לתכנים שלכם להראות מקצועיים

2

04

בנק 4 פוסטים לפייסבוק / לאינסטגרם לשימוש חוזר

vedio1

 + סרטון הדרכה

(בשווי 800 ש״ח)

תבניות מעוצבות של 'העתק הדבק' – תבניות המיועדות לשימוש חוזר (אני מעצבת ואתם יכולים לשנות בקלות את הטקסט והתמונות, לשים את הלוגו שלכם ולשמור מחדש)

מבלי שנדרש ידע כלשהו בעיצוב.

תבניות על תוכנת ה pixlr.com/editor , תבניות מעוצבות וממותגות לצרכים של העסק, לדוגמא – תבנית 'המלצה', תבנית 'הצגת עבודות או מוצרים', תבנית 'הורדת מדריך'.

דוגמא לסט תבניות מעוצבות (הטקסטים / הצבעים / רקעים ניתנים להחלפה בלחיצת כפתור)

vedio1

סרטון הדגמה לאיך עובדים עם תבניות הפוסטים המעוצבים

בנוסף אתם מקבלים גם מסמך מיתוג

עם מספרי הצבעים, שמות של סוגי כתב והאלמנטים הגרפים שכל מעצב / בית דפוס יוכל לפתוח בתוכנת עיצוב ולהשתמש בהם במידת הצורך

סהר

ההשקעה שלכם

במחיר עלות של מיתוג לוגו – 2600 ש״ח בלבד!

או 452*6

אתם מקבלים 4 מתנות סופר שימושיות  (בשווי 1650 ש״ח)

איך מתקדמים?

משאירים את הפרטים כאן בטופס

אני חוזרת אליכם לשאלות נוספות  והסדרת התשלום (תוך 24 שעות)

תוכלו גם לדבר איתי ישירות / לשלוח לי ווסטאפ: 052-7587665

שאלות ששואלים אותי

המהות של המיתוג היא חשיבה אסטרטגית על מה העסק מציע? מיהם לקוחותיו? מהם המסרים המרכזיים שרוצים להעביר? אילו ערכים מנחים את הפעילות העסקית? מה הייחודיות של העסק ביחס לעסקים דומים אחרים? איזו תדמית רוצים לשדר? איזה שינוי העסק הספציפי מבקש להביא לעולם? באיזו דרך אתם רוצים שהלקוחות יתפסו את העסק שלכם? מבחינת מה שהם חושבים עליו, מה שהם מרגישים כלפיו והתוצאות שהם מצפים לייצר בחייהם בעקבות המפגש איתו ואתכם. את כל ההחלטות מביאים לידי ביטוי מבחינה גרפית ויזואלית באמצעות 'התרגום שלהם' לסמל גרפי בעל משמעות מעמיקה, שיש לו צורה מסוימת, צבעים, פונטים וסגנון מאפיין – הלוגו. תפקיד הלוגו הוא ללכוד במהירות את תשומת הלב, ליצור חיבור רגשי מיידי של אנשים אל העסק/המותג שלכם, לגרום להם לזכור אותו לאורך זמן ולרצות לקנות מכם כשהעיתוי המתאים יגיע.

הניסיון והמציאות מוכיחים כי לעסקים שיש להם מוצרים ושירותים איכותיים אך הם אינם ממותגים קשה יותר לבלוט בהשוואה לעסקים אחרים דומים בתחומם, קשה למשוך אליהם תשומת לב, קשה להעביר את המסרים שלהם, קשה להשיג קשב מהקהל שלהם, קשה ליצור איתו שיחה ובסופו של דבר, קשה יותר לשווק, למכור ולהרוויח. המיתוג הוא זה שעושה את ההבדל בין "עוד בית קפה" ל"סטארבקס". בין "עוד מעצבת תכשיטים" ל"מיכל נגרין". בין "עוד חנות למוצרי טיפוח" ל"רשת ללין". באמצעות המיתוג אנשים מתחברים לעסקים, למוצרים ולשירותים שלהם באופן תת-הכרתי, רגשי ועמוק. משום שכולנו כבני אדם, מגיבים רגשית על מה שאנחנו קולטים בחושינו ועל החוויות שאנו חווים. אבל כשאין לעסק מיתוג הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בעיקר מתרכזים ב"כמה זה עולה" ולא מבינים מהו הערך המוסף של מה שאתם מציעים להם, בגללו כדאי להם לקנות דווקא מכם.

ישנה תפיסה שאומרת שמומלץ למתג את העסק כבר עם פתיחתו מתוך הבנה שהלקוחות הפוטנציאליים מקשרים בין איכות המוצרים והשירותים של העסק לתדמית שלו. ועסק שנראה חובבני ולא מושקע (כלומר ללא מיתוג) יוצר דיסוננס בתודעתם בין מה שהעסק אומר על עצמו לבין הנראות הויזואלית שלו. והפער הזה מקשה על אותם לקוחות פוטנציאליים לבטוח בעסק ולקנות ממנו. הבעיה היא, שעסק בתחילת דרכו ממשיך להתפתח ולהשתנות בחודשים ואפילו בשנים הראשונות. ואתם עשויים למצוא את עצמכם כעבור שנה עם מיתוג נוצץ ויפה אבל כזה שכבר לא רלוונטי לכם כלל… לכן, אם לא מדובר בעסק שנדרש לעשות מיתוג לשם התחלת פעילותו (למשל עסקים בתחום האירוח, ההסעדה והמזון כמו בית קפה, מסעדה, בית מלון וכד'). אני ממליצה בחום להתמקד  להתמקד בחודשים הראשונים להקמת העסק בהשגת לקוחות ויצירת תזרים הכנסות לעסק, בחידוד המסר השיווקי, הגדרת קהל היעד, ובניית המוצרים והשירותים שאתם מספקים. ורק אז, כשיש לכם כבר קצת ניסיון ואתם מכירים את הלקוחות שלכם והכיוון העסקי ברור לכם יותר, להיכנס לתהליך של מיתוג עסקי.

זו שאלה שחוזרת על עצמה פעמים רבות בניסוח כזה או אחר. החשש להתחיל תהליך שכרוך בהשקעת זמן, אנרגיות וכסף ולצאת עם לוגו שלא ממש מתחברים אליו או לא שלמים איתו, מובן וטבעי. לכן, הפעולה הראשונה שאני ממליצה עליה היא להסתכל על דוגמאות לוגו מתוך מגוון פרויקטים קודמים שעשיתי ולראות איך אתם מרגישים. גם אם אין לוגו מתחום העיסוק שלכם בהכרח, בכל זאת תוכלו להתרשם מהסגנון הכללי. בנוסף, עבודתנו המשותפת כוללת שיחת אפיון שבה אני לומדת עליכם, על העסק המוצרים והשירותים שלכם. נדבר על מהי השליחות שאתם מגשימים בעולם בעזרת מה שאתם עושים? למה אתם קמים בבוקר ועושים את מה שאתם עושים? איפה אתם נמצאים ולאן אתם חולמים להגיע? מה אתם מציעים? מי הקהל שלכם? מה מייחד את העסק שלכם? ועוד… על בסיס מה שלמדתי וחקרתי, אציע לכם מספר סקיצות וכיוונים גרפיים. אני מתחייבת להקשיב לכם היטב, עם גישה אופטימית (תמיד חושבת "איך כן אפשר לעשות") והרבה סבלנות לתהליך. מתוך ניסיון רב בעבודה עם אנשים ועסקים ותפיסה ש'עיצוב יפה' איננו מספיק לכשעצמו, בכדי לייצר עבורכם את התוצאות הרצויות. וכי רק עיצוב שמשלב ידע בתחום, יכולות עיצוב מוכחות, ואסתטיקה עם חשיבה אסטרטגית שיווקית מעמיקה, בהתאמה אישית אליכם ואל העסק שלכם, יצליח באמת לקדם אתכם להצלחה.

הגיע הזמן שגם העסק שלכם יראה בולט ומקצועי 

10 1

מיתוג נכון מחזק את תחושת האמון והבטחון בעסק

10 1

מקצר את תהליך קבלת החלטת הקנייה

10 1

יוצר רושם ראשוני חיובי

11

קראתם את הפרטים.

הגיע הזמן לשפר את האריזה של העסק שלכם

וליצור תדמית שתעשה 'וואו' ותמשוך מתעניינים שיהפכו ללקוחות

השאירו את הפרטים כאן

1

תהליך קסום בו נוצר הלוגו היפייפה המשקף נאמנה את הייחודיות של המותג. היותך סופר מקצועית, אכפתית עם המון כשרון, איפשר תהליך יצירה מהנה עם תוצאות נפלאות!

10 1

ללין ריס

רוקחות טבעית

1

תודה על עבודתך המקצועית בבניית מיתוג למשרד שלי שכבר מהרגע הראשון גרף הרבה מחמאות. הלוגו והמיתוג תואמים את ערכי העסק ומייצגים את המשרד שלי בצורה הכי מקצועית שיש.

10 1

גיא יעקב

משרד עו"ד

1

בתחילת תהליך המיתוג, לא היה לי מושג איך  הלוגו צריך להיראות. את היית שם, שאלת את השאלות הנכונות, כיוונת ודייקת ויצרת את הלוגו שלי במקצועיות גדולה.

10 1

אסנת ואתורי

התפתחות אישית

מתרגשת להכיר את העסק שלכם!

ילנה כץ, מנהלת הסטודיו

10

(C) כל הזכויות שמורות לסטודיו אינדיגו גרפיקס 2019

(C) כל הזכויות שמורות לסטודיו אינדיגו גרפיקס 2019