צ'ק ליסט ללוגו מנצח

מהו לוגו מנצח? לוגו שעובד בשבילך 24/7 כלומר לוגו שמעביר נכונה את ערכי העסק והמסרים שלו בצורה מיידית.

איך תדעו אם הלוגו שלכם בנוי נכון ועומד בכל הקרטריונים הנדרשים?

הינה כמה דגשים חשובים:

הדבר הראשון הוא הלוגו צריך לעבוד גם בגירסא הצבעונית שלו וגם בשחור לבן / בצבע אחד. יהיו מקרים בהם נחרוג מהצבעים המקורים של הלוגו בגלל אילוצים שונים – למשל נרצה לשים אותו על תמונה מאוד "רועשת" בה הוא יבלע בגירסא הצבעונית שלו ולכן נעדיף לשים אותו בצבע אחד. או כשמדפיסים למשל על נייר מכתבים או דף פקס ואין אפשרות להדפיס בצבע, גם בגירסת שחור לבן או בגירסא אפורה שלו הוא צריך להראות ברור ועוצמתי.

IMG 20191127 195136 853
IMG 20191127 195136 856 1

הדבר השני הוא האם הוא עובד גם בגדול וגם בקטן – יהיו פעמים שנגדיל אותו ויהיו פעמים שהוא ישמש כחתימה בקטן. בשני במקרים הוא צריך להיות ברור וקריא.

בפולדר של עו"ד הילה ניזרי אפשר לראות את הלוגו בגדול הצד שמאל ואת סמל מתוך הלוגו בקטן בצד ימין. בשני המקרים הלוגו והאלמנט הגרפי ברורים, קריאים ובעלי נוכחות.

Screen shot 2019 12 03 at 9.31.51 PM

הדבר השלישי שכדאי שהלוגו שלכם יכלול הוא אלמנט גרפי שיכול לעמוד גם בפני עצמו, כלומר שבתוך הסמל יהיה איזשהו סימן שיכול להיות מספיק עוצמתי גם בנפרד. אלמנט זה מאפשר משחק כשמפתחים שפה גרפית שמעצבים בפריטים הנוספים של העסק כמו פוסטים / תמונת קאבר בפייסבוק, עלון / גלויה שיווקית ועוד..

בדוגמא הנ"ל רואים שסמל הs יכול לעמוד בפני עצמו כשמעצבים תמונת פוסט בפייסבוק גם בלי הכיתוב.

2 1
03

הדבר הרביעי ואולי החשוב מכולם שיש לבדוק הוא האם מבינים מהלוגו מה העסק שלכם, מה הבידול שלכם מבלי שתצתרכו להגיד מילה. ההבנה הזאת מתרחשת תוך שניות בודדות ולוגו טוב יקבע לפי יכולתו לתפוס את תשומת הלב ולעורר עיניין וסקרנות. הדרך הכי פשוטה לבדוק את העיניין הוא לשאול את מי שלא מכיר את העסק שלכם האם הוא מבין מהסמל במה אתם עוסקים ולמה כדאי לבדוק את האפשרות לעבודה משותפת יחד.

רוצה לבדוק אם תהליך מיתוג ובניית לוגו מתאים לעסק שלך

כאן משאירים פרטים לשיחת ייעוץ חינם

אשמח להכיר אותך ואת העסק שלך,

signature
20

עיקבו גם באינסטגרם indigo_brands#

[instagram-feed num=9 cols=3]

נושאים נוספים שיעניינו אותך

1

מהו ספר מותג?

מהו ספר מותג? מהו ספר מותג?ספר מותג הוא בעצם מצגת הסיכום של תהליך המיתוג שעוברים הלקוחות בסטודיו, הספר מגיע במסמך pdf שהלקוחות מקבלים ובו מוצגים

קרא עוד »
Screen shot 2019 11 29 at 2.06.17 PM 1

מה מיתוג בעצם עושה?

מה מיתוג בעצם עושה? צריך להבין שמיתוג זה לא רק להראות "יפה" , מיתוג הוא בראש ובראשונה כלי אסתרטגי שדרכו הצופה מתחבר רגשית לעסק שלך

קרא עוד »
matan1

מיתוג עורכי דין

מיתוג לעורכי דין הוא מיתוג מורכב, כיוון שצריך להעביר את המסר בצורה פשוטה ומינימליסטית תוך התחשבות בהגבלות הגרפיות של המקצוע. הגבלות מבחינת העיצוב הגרפי: אפשר

קרא עוד »
השארת תגובה